• AK PARTİ’DEN HASTA ZİYARETLERİ

  AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NDAN HASTA ZİYARETLERİ
  Teşkilat,İl Başkanımız'dan
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ ERZİNCAN’DA YEREL SEÇİMLERE HAZIR

  AK Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Cemalettin Başsoy, geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Burhan Çakır ile birlikte basın açıklaması yaparak 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına hızla devam ettiklerini belirtti.
  Teşkilat,İl Başkanımız'dan
 • Erzincan Ak Parti’de İl Başkanı Devir Teslim Töreni Yapıldı

  Erzincan Ak Parti'de İl Başkanı Devir Teslim Töreni Yapıldı AK Parti Erzincan İl Başkanlığına Mehmet Cavit ŞİRECİ atanması ile birlikte AK Parti Erzincan İl Başkanlığında görev değişimi yapıldı.
  Teşkilat
 • AK Parti Adayları; “Erzincan Yeniden Tarih Yazmaya Varım Dedi.”

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Erzincan’dan ayrılmasından sonra Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz ve Av.Serkan Bayram seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gemi iş merkezi ve Merkez çarşısı esnaflarını ziyaret eden adaylar, Başbakanın gelişi ve yapılan miting hakkında değerlendirmede bulundu. Milletvekili adayı Talha Erol Durmaz değerlendirmesinde; “ Başbakanımız Sn. Ahmet Davutoğlu, yeniden tarih yazmaya varım diyen can Erzincan’ımızdan çok mutlu bir şekilde ayrıldı. Coşkulu ve heyecanlı mitingimiz Erzincan’da 2de2 nasıl yapılırın en güzel ifadesi olmuştur. Erzincan’lı hemşerilerime bu kutlu günde bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. Milletvekili adayı Serkan Bayram ise; “ Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Bakanımız Binali Yıldırım, Erzincan’ımızla, can hemşerilerimizle, muhteşem bir atmosferde bir araya geldi. Başbakanımız Türkiye’ye ve Erzincan’a yapılan yatırımlardan bahsettiler, bu yatırımlar Allah’ın izni ile artarak devam edecektir. Biz Erzincan’lı hemşerilerimizin teveccühü ile seçildiğimiz taktirde inşallah bu yatırımlar daha da artacaktır. Biz hemşerilerimizin sorunlarının her zaman takipçisi olacağız. Mitingimize katılan, Başbakanımızı ve bizleri gururlandıran hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Esnaf ziyaretlerine AK Parti Milletvekili adayları ile birlikte İl Başkanı Orhan Bulut, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ve partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mecliste gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Erzincan’a Geldi.

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Saat 18.20'de helikopterle Bayburt’tan Erzincan’a geldi. Partisinin Erzincan Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingine katılmak üzere Helikopter ile Erzincan’a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Eşi Sare Davutoğlu Erzincan Havalimanında Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Ak Parti Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz, Av. Serkan Bayram, partililer ve vatandaşlar karşıladı.
  Teşkilat
 • Serkan Bayram; Hemşehrilerimle Kol Kola Omuz Omuza!

  AK Parti seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ziyaretlerine devam eden AK Parti Milletvekili Adaylarından Dr. Talha Erol Durmaz ve Av. Serkan Bayram aralıksız sürdürdükleri ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşları, hafta sonu pazar günü saat 16:00’da yapılacak, İstanbul Milletvekili adayı, sanatçı Uğur Işılak konserine ve akabinde Başbakan Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan dev mitinge davet ediyor. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet eden, dertlerini ve tavsiyelerini dinleyen adayların samimi ve içten davranışları gözlerden kaçmadı. Milletvekili adayı Av. Serkan Bayram samimi sohbetlerinde verdiği mesajında; “Hemşehrilerimle kol kola, omuz omuza olacağız ve Allah’ın izniyle biz Erzincan’da AK Parti olarak 2de2 yaparak hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunacağız” ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı’na katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı'nda gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • Mv. Adayı, Sanatçı Uğur Işılak Erzincan’da

  AK Parti Erzincan’da, Başbakan Davutoğlu’nun gerçekleştireceği Pazar günkü dev mitingine hazırlanıyor. AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı olan Sanatçı Uğur Işılak, partisinin bu önemli mitingi hemen öncesinde saat: 16:00’da Erzincan’lılara konser verecek. Konserin hemen ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin mitingini gerçekleştirerek Erzincan’lılara hitap edecek.
  Teşkilat

Günlük Basın Raporu

TÜM GÜNLERİ GÖR

Teşkilatlardan