ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
ERZINCAN İL BAŞKANLIĞI

Adres : Halitpaşa Cad. Zekeriya Önler İşhanı Kat:3 No:35 Merkez / ERZİNCAN

Tel : (446) 223 70 73

Faks : (446) 214 64 31

E-posta : erzincan@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ ERZINCAN İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Erzincan ORHAN BULUT (446) 223 70 73 (446) 214 64 31 erzincan@akparti.org.tr
Üzümlü SELAMİ KARATEPE 411 30 24 411 30 24 erzincan.uzumlu@akparti.org.tr
Tercan LEVENT SEVEN - 441 26 68 erzincan.tercan@akparti.org.tr
Refahiye TACETTİN ÇİFTÇİOĞLU - 615 11 63 erzincan.refahiye@akparti.org.tr
Otlukbeli YUSUF COŞAR - 361 20 10 erzincan.otlukbeli@akparti.org.tr
Merkez TUNA GÜNEŞ 223 70 73 214 66 32
Kemaliye ERDEM ATMACA 751 22 21 751 21 41 erzincan.kemaliye@akparti.org.tr
Kemah GÜLTEKİN BARAN - 511 30 50 erzincan.kemah@akparti.org.tr
Çayırlı FATİH YILDIZ - 311 31 27 erzincan.cayirli@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır