• ×

  İlçe Başkanı

  ERDEM ATMACA

  Kemaliye

  İş Adamı Erdem Atmaca 19.09.1985 yılında istanbul- eminönünde doğdu. ilköğretimi istanbulda tamamlayıp. Ortaokul eğitimini Erzincan kemaliyede tamamladı. Liseyi Haci ali Akın Lisesinde tamamladı. Eğitiminden sonra Kemaliyede İnternet cafe ve telekom işletmeciliği yaptı sonra pastane işletmecili ile birlikte münübüs Erzincan - Kemaliye hattı münübüs işletmeciliği yapmakta.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FERHAT BULUT

  Merkez

 • ×

  İlçe Başkanı

  LEVENT SEVEN

  Tercan

  03.03.1970 tercan doğumluyum ilkokul ortaokul ve lise tahsilimi tercanda yaptım.anadolu üniversitesi iktisat fakultesi 2 sınıfta terk ettim 1995 yılında askerlik görevimi yapmak için başvurdum 18 aylık askerlik görevimden sonra tercanda ticaretle uğraşmaya başladım 1997 yılında tercan avcılar ve atıcılar ihtisas derneyinin başkanlığına seçildim halen bu görevime ilçe başkanlıgımın yanında devam etmekteyim bir cok vakıfta ve dernekte üyelik yaptım

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT DEMİRDÖĞEN

  Çayırlı

  1980 çayırlı doğumluyum.Ak parti kurucu ilce başkanı merhum şükrü Demirdöğen'in oğluyum.Ilk ve ortaogrenimimi cayirli da yaptiktan sonra cukurova üniversitesi endustri muhendisligi okudum.siyasi parti gecmisim ise ilcede kuruldugu gunden beri aktif olarak yonetim ve yurutmelerde gorev aldim.2014 te belediye baskan aday adayi oldum.evli ve bir cocuk babasiyim.ticaretle ugrasmakrayim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA GÜRBÜZ

  İliç

  Erzincan iliç ilçsinde ticaret yapıyorum.1997 yılında refah partisi ilçe başkan yardımcılığı görevi ile siyasete başladım. 2002 yılında Ak parti iliç kurucu ilçe başkanı olarak partimizde ki görevime başladım. 29 Kasım 2014 tarihindeki kongrede tekrar iliç ilçe başkanı seçildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA TOPCU

  Üzümlü

 • ×

  İlçe Başkanı

  TACETTİN ÇİFTÇİOĞLU

  Refahiye

  26 01 2008 TARİHİNTE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM 26 01 2009 TARİNTE İTİBARİYLE ÜÇ DÖDEMDİR BAŞKANLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR ERGİNCAN

  Kemah

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF COŞAR

  Otlukbeli

  1965 OTLUKBELİ doğumluyum.Evli ve 4 çocuk babasıyım.Küçük yaşlardan itibaren ticaretle uğraşmaktayım.İlçemizde partimizin kuruluşunda aktif rol alıp kurucu üye olarak partimize hizmete başladım.2000-2004 ve 2004 - 2009 yılları arasında belediye meclis üyeliği görevini yürüttüm.2009 yılından itibarende partime ilçe başkanı olarak hizmet etmekteyim.