×

Ak Parti Erzincan İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (446) 214 64 31

 • Birlikte Başardık!
  Erzincan AK İcraatlar
 • BAŞBAKAN DAVUTOĞLU ERZİNCAN’DA

  Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98’nci yıldönümü kutlamalarına katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erzincanlılarla birlikte ‘Zafer Yürüyüşü’ne katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ile MİT Müsteşarı Fidan’ı kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ahıska Türkleri Çiçeklerle Karşılandı.

  Erzincan’a 2 kafile halinde Ukrayna'dan gelen 329 Ahıska Türkü, Erzincan Hava Limanında Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve İl protokolü tarafından çiçeklerle karşılandı.
  Teşkilat
 • AK Parti Adayları; “Erzincan Yeniden Tarih Yazmaya Varım Dedi.”

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Erzincan’dan ayrılmasından sonra Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz ve Av.Serkan Bayram seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gemi iş merkezi ve Merkez çarşısı esnaflarını ziyaret eden adaylar, Başbakanın gelişi ve yapılan miting hakkında değerlendirmede bulundu. Milletvekili adayı Talha Erol Durmaz değerlendirmesinde; “ Başbakanımız Sn. Ahmet Davutoğlu, yeniden tarih yazmaya varım diyen can Erzincan’ımızdan çok mutlu bir şekilde ayrıldı. Coşkulu ve heyecanlı mitingimiz Erzincan’da 2de2 nasıl yapılırın en güzel ifadesi olmuştur. Erzincan’lı hemşerilerime bu kutlu günde bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. Milletvekili adayı Serkan Bayram ise; “ Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Bakanımız Binali Yıldırım, Erzincan’ımızla, can hemşerilerimizle, muhteşem bir atmosferde bir araya geldi. Başbakanımız Türkiye’ye ve Erzincan’a yapılan yatırımlardan bahsettiler, bu yatırımlar Allah’ın izni ile artarak devam edecektir. Biz Erzincan’lı hemşerilerimizin teveccühü ile seçildiğimiz taktirde inşallah bu yatırımlar daha da artacaktır. Biz hemşerilerimizin sorunlarının her zaman takipçisi olacağız. Mitingimize katılan, Başbakanımızı ve bizleri gururlandıran hemşerilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Esnaf ziyaretlerine AK Parti Milletvekili adayları ile birlikte İl Başkanı Orhan Bulut, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ve partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Erzincan’a Geldi.

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Saat 18.20'de helikopterle Bayburt’tan Erzincan’a geldi. Partisinin Erzincan Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingine katılmak üzere Helikopter ile Erzincan’a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Eşi Sare Davutoğlu Erzincan Havalimanında Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Ak Parti Milletvekili adayları Dr. Talha Erol Durmaz, Av. Serkan Bayram, partililer ve vatandaşlar karşıladı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Slovakya Dışişleri Bakanı Miroslav Lajcak’ı kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Slovakya Dışişleri Bakanı Miroslav Lajcak'ı ve beraberindeki heyeti kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Serkan Bayram; Hemşehrilerimle Kol Kola Omuz Omuza!

  AK Parti seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ziyaretlerine devam eden AK Parti Milletvekili Adaylarından Dr. Talha Erol Durmaz ve Av. Serkan Bayram aralıksız sürdürdükleri ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşları, hafta sonu pazar günü saat 16:00’da yapılacak, İstanbul Milletvekili adayı, sanatçı Uğur Işılak konserine ve akabinde Başbakan Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan dev mitinge davet ediyor. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet eden, dertlerini ve tavsiyelerini dinleyen adayların samimi ve içten davranışları gözlerden kaçmadı. Milletvekili adayı Av. Serkan Bayram samimi sohbetlerinde verdiği mesajında; “Hemşehrilerimle kol kola, omuz omuza olacağız ve Allah’ın izniyle biz Erzincan’da AK Parti olarak 2de2 yaparak hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunacağız” ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Mv. Adayı, Sanatçı Uğur Işılak Erzincan’da

  AK Parti Erzincan’da, Başbakan Davutoğlu’nun gerçekleştireceği Pazar günkü dev mitingine hazırlanıyor. AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı olan Sanatçı Uğur Işılak, partisinin bu önemli mitingi hemen öncesinde saat: 16:00’da Erzincan’lılara konser verecek. Konserin hemen ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin mitingini gerçekleştirerek Erzincan’lılara hitap edecek.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti

  Başbakan Binali Yıldırım, konvoyuna yapılan saldırı nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
  Genel Başkan'dan
 • Üç aylar ve Regaib Kandili mesajı

  Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, “Üç ayların başlangıcı Regaib Kandili, mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir.” dedi.Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Orhan Bulut, Üç Ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Üç ayların başlangıcı Regaib Kandili, mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir.” dedi. AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut mesajında şunlara yer verdi; “Yüce Rabbimiz, mekanlar içinde kutsal mekanlar; zamanlar içinde de kutsal zamanlar yaratmıştır. Yarattığı mukaddes zamanlardan birisi de; ‘üç aylar’ dediğimiz kameri aylardan ‘Recep, Şaban ve Ramazan’ aylarıdır. Bu mukaddes aylar, aynı zamanda mübarek gecelerle doludur. Recep ayında; Regaib ve Miraç gecesi; Şaban ayında Berat gecesi; Ramazan ayında bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi mevcuttur. Yine Alemlere rahmet Hz Muhammed (s.a.v) peygamber olarak bu aylarda gönderilmiş, sadırlara şifa Kuran bu aylarda indirilmiştir. Keremi bol olan Yüce Allah, bire bin, hatta bire yedi yüz bin vermektedir. Öyleyse manevi bir kazançla ahirete gitmek arzusunda olan bizler, bu mukaddes vakitleri ganimet bilmeli; hayatın çeşitli sıkıntıları ve dünyevi telaşe ile nefsin istekleri karşısında yorgun düşen ruhlarımızı Rabbimizin kulluk kapısına daha arzulu yaklaştırmalı, tövbeyle yeniden tazelenmeli, salih amellerle bu günleri değerlendirme yoluna gitmeliyiz. Ebedi hayatımızı dünyada yaşadığımız şu kısa hayatımız belirleyecektir. Allah’ın razı olacağı, emirlerinin yerine getirildiği, yasaklarından kaçınıldığı ve insanlığa göndermiş olduğu son Peygamber Hz. Muhammed Mustafa (s.a.s)’e uyulduğu takdirde, ebedi hayat olan ahiret hayatı cennet olacaktır. Bu aylarda elde ettiğimiz güzel hasletleri, kazanımları diğer aylar ve günlerde de devam ettirdiğimiz takdirde manevi hayatımızda olgunluğu yakalamış oluruz.” dedi.
  Teşkilat

Erzincan Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Basın Odası

TÜMÜNÜ GÖR

Teşkilatlardan

 • Erzincan Kadın Sağlığı Semineri

  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanlığı'nın destekleri ile Ak Parti Erzincan Kadın Kolları ve Ankara Kadın Sağlığı Derneği ortaklaşa Kadın Sağlığı Konferansı düzenledi.
 • Erzincan Kadın Kolları‘ndan KETEM ziyareti

  AK Parti Erzincan İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri, 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle KETEM (Kanser Erken Teşhis-Tarama Eğitim Merkezi) ‘i ziyaret ettiler.
 • Erzincan’da Yaşlılar Ormanı

  AK Parti Erzincan İl Kadın Kolları Başkanlığı, Yaşlılar Haftası ve Orman Haftası münasebetiyle 26 Mart 2013 günü anlamlı bir program gerçekleştirdi.
 • ERZİNCAN İL KADIN KOLU KONGRERESİ YAPILDI

  AK Parti İl Kadın Kolları 3. Olağan Genel Kurulu Kongresi Erzincan İl Kültür Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Tek liste halinde seçime giren AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nermin Yıldırım kongreye katılan delegelerin oylarının tamamını alarak güven tazeledi.